Radosław Szczepanek

Radosław Szczepanek

Licencjonowany Przewodnik Beskidzki

Jestem licencjonowanym przewodnikiem górskim beskidzkim oraz licencjonowanym przewodnikiem po Babiogórskim Parku Narodowym. W branży turystycznej działam od 2006 roku. Od 2009 roku posiadam państwowe uprawnienia przewodnika górskiego i od samego początku jest to moje główne źródło utrzymania, dlatego mówię o sobie, że jestem zawodowym przewodnikiem.

Urodziłem się, mieszkam i pracuję jako przewodnik w Beskidach, w swojej pracy jestem zatem autentyczny, co za każdym razem czują moi beskidzcy Goście. Wszystkich swoich Turystów traktuję jak beskidzkich Gości, którym pragnę pokazać swoją małą ojczyznę z jak najpiękniejszej strony, dlatego też nie ograniczam się do sztampowych programów. Jeżeli jako Goście jesteście zainteresowani poznaniem mniej oczywistych miejsc i atrakcji Beskidów, serdecznie zapraszam do siebie!

W sieci swoimi beskidzkimi pasjami dzielę się na swojej stronie internetowej oraz przewodnickim fanpage na Facebooku. Zachęcam do odwiedzania tych miejsc w Internecie oraz na wspólne wycieczki w Beskidy!

Do zobaczenia na szlaku! :)

Pokazano 1-36 z 56 pozycji
footer img